Nasza Oferta

Oferujemy usługi przygotowania terenu pod trawnik lub kompleksowe założenie trawnika.

Zakładanie trawnika z siewu

– Specjalizujemy się w zakładaniu trawników z siewu, Oferujemy zakładanie trawnika od podstaw. Przygotowujemy ziemię profesjonalną glebogryzarką separacyjną w tym zasiew trawy, wałowanie itp. Pracujemy na każdych powierzchniach. Do zakładania każdego trawnika podchodzimy zgodnie ze sztuką ogrodniczą, rzetelnie, bez pominięcia żadnego elementu.

Przygotowanie ziemi : pod trawnik, pod ogródek warzywny, przekopanie ziemi itp.

Usługi wykonujemy profesjonalnym traktorem jednoosiowym o dużej mocy aż 11km, plusem są niewielkie gabaryty które pozwalają na wjazd na małe działki oraz inne trudno dostępne miejsca. Działamy na każdej powierzchni.
Mamy do zaoferowania usługi:
– Profesjonalna glebogryzarka na ciągniku jednoosiowym spulchni, przekopanie ziemie ( bardzo dobry efekt niż zwykła glebogryzarka) idealnie wymiesza zimie lub torf.
– Glebogryzarka separacyjna przygotuje grunt pod zakładanie trawnika. Niweluje drobne nierówności na gruncie.
– Pług wirnikowy rozdrobni oraz spulchni bardzo twarda ziemie.

Pielęgnacja / Renowacja trawnika po zimie

-RENOWACJA TRAWNIKA po zimie.
Co to jest WERTYKULACJA trawnika? Jest to bardzo ważny zabieg na trawniku, który powinien być wykonany profesjonalnym wertykulatorem. Jest to urządzenie, którego ruchome, pionowe ostrza usuwają warstwę filcu (czyli obumarłe części trawy), oraz inną materię organiczną. Zlikwidowanie tej warstwy pomaga ograniczyć rozprzestrzenianie się mchu w trawniku, pomagając odzyskać jego najlepszą kondycję. Oczywiście zabieg wertykulacji trawnika możemy połączyć z innymi pracami pielęgnacyjnymi, koszenie, napowietrzenie ziemi, nawożenie, dosiewem nasion trawy, piaskowaniem.

Koszenie trawników, traw wysokich , zarośli, nieużytków

– wykonujemy koszenie nieużytków kosiarką bijakową oraz kosami spalinowymi w trudnym terenie. Zajmujemy się czyszczeniem z chwastów terenów zielonych, łąk jak również działek pod budowę.

Glebogryzarka separacyjna/ Agregat uprawny

Glebogryzarka separacyjna rekultywuje teren, separuje frakcje, spulchnia glebę, a pozostałą darń, kamienie i korzenie zakopuje . Po przejeździe teren jest wyrównany i wstępnie przygotowany do wysiewu nasion trawy. Nie jest to zwykła glebogryzarka, która tylko spulchnia ziemię.

Glebogryzarka / Pług wirnikowy, przekopywanie ziemi, spulchnianie gleby.

Glebogryzarka oraz Pług wirnikowy w sposób idealny przygotuje twoje podłoże pod trawnik, rabaty jak i inne uprawy. Przy użyciu glebogryzarki ziemia jest idealnie skopana, napowietrzona w sposób, który nie osiągnie się inną metodą.

Mini traktor, rozwożenie, nawiezienie ziemi,  niwelacja terenu.

Mini traktor Kubota , silna maszyna o mocy 19km poradzi sobie w każdym trudno dostępnym miejscu gdzie koparka lub większe maszyny mogą tylko pomarzyć.

Świder spalinowy do gleby 10/15/25cm

Oferujemy usługę świdrem spalinowym do gleby polegającą na wywierceniu dołków w ziemi pod słupki ogrodzeniowe, fundamenty punktowe, nasadzenia pod drzewka. fi 10, fi15, fi 25

Pozostałe prace w ogrodzie

Wykładanie agrowłókniny/agrotkaniny , korowanie, nasadzanie tui, układanie obrzeży z kostki granitowej/ekoBORDER, siatka na krety, i inne prace w ogrodzie.